CJ90VAST WAZ
numer katalogowy: CJ90VASTWAZ
Nasza cena
(Brutto) 497.66zł
Produkt archiwalny, wycofany z oferty!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Najważniejsze cechy produktu
CJ90VAST spec. WAZ - wyrzynarka, klucz hex, walizka transportowa
Parametry techniczne
Moc nominalna
705 W
Częstotliwość skoków
0-850-3000 1/min
Długość skoku
20 mm
Grubość cięcia drewna
90 mm
Grubość cięcia stali
8 mm
System wymiany brzeszczotu
Beznarzędziowy
Ruch wahadłowy
4-stopniowy
Elektronika
tak
Rodzaj uchwytu
grzybkowy
Ciężar
2.1 kg
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Hikoki - Koki Holdings Co. Ltd.
Shinagawa Intercity Tow A
108-6018 Tokyo
Japonia
tel. +48 915793434
Największe zalety
CJ90VAST WAZ
WYRZYNARKA
Komfort pracy poprawia beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu oraz doskonały system odpylania.
Minimalny promień cięcia 25 mm.
Zakres dostawy
Dane techniczne
  • Max wysokość cięcia stal (mm) 8
  • Moc (W) 705
  • Skok brzeszczotu (mm) 20
  • Prędkość obrotowa (1/min) 0-850-3000
  • Max wysokość cięcia drewno (mm) 90
Dane fizyczne
  • Waga (kg) 2,1
  • Długość całkowita (mm) 250
  • Napięcie elektryczne (V) 230
Wyposażenie
  • Obudowa soft grip tak
  • Walizka transportowa tak
Dodatkowe funkcje
UCHWYT ,,GRZYBKOWY" 90mm, 850-3000/min, POWER LOCK, 705W, 2,1 kg