Megamajster.pl > Profesjonalne > Narzędzia pneumatyczne > Sprężarki elektryczne > SFTG 7.5/500CSP COMBO 10 bar + osuszacz i 2 filtry

Sprężarka śrubowa Walter
SFTG 7.5/500CSP COMBO 10 bar + osuszacz i 2 filtry

Nasza cena
(Brutto) ---.--
Produkt archiwalny, wycofany z oferty!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie

Koszt dostawy: 159.00 zł

Podana wyżej opłata dotyczy dostawy firmą kurierską.

Dla drobnych produktów dostępna jest także opcja:
Dostawa do paczkomatu za jedyne 9,99 złotych! (do wyboru w trakcie składania zamówienia)

Uwaga! Przy zakupie większej ilości produktów koszt będzie na pewno niższy!

Wycena kosztów dostawy polega na sumowaniu łącznej wagi paczek i wyznaczeniu odpowiedniej stawki z tabeli opłat. Koszt dostawy dla przesyłek wielopaczkowych zostanie wyliczony w trakcie składania zamówienia.

Dostawa na terenie Wrocławia i okolic jest realizowana naszym transportem. Zapytaj handlowca o koszty dostawy na tym terenie.
Uwagi dodatkowe »

tymczasowo brak zdjęcia produktu

Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
Sprężarka śrubowa z falownikiem; Zbiornik; Osuszacz; Dwa Filtry

Dodatkowe funkcje

Polski producent

Wszystkie części dostępne są na magazynie producenta w Polsce, nie trzeba czekać na sprowadzenie części z innego kraju.

Własny serwis producenta

Serwis producenta dojeżdża do Państwa aby dokonać przeglądu lub naprawy. W przypadku kompresorów Walter to serwis przyjeżdża do Państwa, nie ma konieczności ani potrzeby organizowania wysyłki urządzenia na palecie do producenta. Po zgłoszeniu serwisowym wyznaczany jest termin przyjazdu serwisanta i w 99% przypadków naprawa jest możliwa na miejscu.
Największe zalety
Sprężarka śrubowa z falownikiem na zbiorniku 500 L z osuszaczem i dwoma filtrami (1 z 0.01 mikrona)
SFTG 7.5/500 CSP COMBO

  • Sprężarka: Śrubowa
  • Moc: 7.5 kW
  • Ciśnienie bar: 8 / 10 / 13
  • Wydajność m3/min: -
  • Waga kg: -
  • Głośność dB(A): -
  • Przyłącze powietrza: R 1/2"
  • Zbiornik: 500 L
  • Szerokość mm: 1962
  • Głębokość mm: 650
  • Wysokość mm: 1475

Falownik

Sprężarki o zmiennej prędkości za pomocą przetwornicy częstotliwości dostosowują wydajność sprężarki do zużycia powietrza oszczędzając tym samym do 35% energii. Dzięki wysokiej jakości elementów i przemyślanej konstrukcji sprężarki SF P odznaczają się wysoką efektywnością i elastycznością.

Opinie o produkcie Sprężarka śrubowa Walter SFTG7.5500CSPCOMBO10barosuszaczi2filtry: Dodaj opinię »
Opinie Klientów bardzo pomagają w wyborze i zakupie odpowiedniego sprzętu, zachęcamy Państwa do dzielenia się swoimi opiniami na temat zakupionych w Megamedia.pl artykułów.
Podany adres e-mail nie będzie wykorzystywany do celów komercyjnych, sprzedawany lub udostępniany firmom trzecim.
Nikt nie dodał jeszcze opini dla tego produktu - bądź pierwszy!

» Dodaj opinię o tym produkcie (ukryj formularz)

Imię i nazwisko lub nick:

Adres email:

Opinia:

Wpisz w pole poniżej 4 cyfrowy kod widoczny na obrazku:

antyspam image



INFOLINIA:71 780 77 77
8:00-18:00