Megamajster.pl > Profesjonalne > Narzędzia akumulatorowe > Ładowarki > 24V ładowarka 4A dual slot (G24X2UC4)
Ładowarka Greenworks
24V ładowarka 4A dual slot (G24X2UC4)
numer katalogowy: GR2933207
Nasza cena
(Brutto) 258.12zł (Oszczędzasz:35.85zł)
Dostępność »Dostępny
Kupujesz więcej - kupujesz taniej!
Zapytaj nas o lepszą ofertę!
Twoje dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Dodatkowe uwagi lub pytania
Preferowana forma kontaktu
Czy chcesz być informowany o promocjach i nowościach w galerii Megamedia.pl?
« powrót
Najważniejsze cechy produktu
Przeznaczony do wszystkich urządzeń Greenworks 24 V
Parametry techniczne
Zastosowanie
PROFESJONALNE
Zasilanie
230 V
Zakres napięć wyj.
24 - 24 V
Producent
Greenworks Tools Europe GmbH,
Brunneweg 17, 64331 Weiterstadt
tel. +4961501834600
Największe zalety
24 V Ładowarka dual slot 4 A
Model G24X2UC4
Ładowarka przeznaczona do ładowania wszystkich akumulatorów Greenworks 24 V, z możliwością ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie
Ładowarka jest wyposażona w redundantny układ zabezpieczający przed przeciążeniem i po osiągnięciu 100% naładowania wyłącza się. Na obudowie znajduje się wskaźnik ładowania. Podstawa ładująca ma gumowane nogi, a także posiada oczko do montażu na ścianie. Ładowarka jest zasilana napięciem 230 V AC 50-60 Hz, 2 Ampery
  • System ochrony przed przegrzaniem.
  • System ochrony przed przeciążeniem.
  • Gumowe nóżki zapewniają płaską stabilność.
  • Wskazanie ładowania akumulatora.
PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:
  • Napięcie wejściowej: 220 - 240 V
  • Napięcie akumulatora: 24 V
  • Prąd ładowania: 4 A
  • Czas ładowania akumulatora 2 Ah: b.d. minut (1 aku), 60 min (2 aku)
  • Czas ładowania akumulatora 4 Ah: b.d. minut (1 aku), 120 min (2 aku)
DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?
1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.
5. Znani na świecie
Dodatkowe funkcje
Urządzenie jest akcesorium dla: Urządzenia współpracujące:
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka
Opinie o produkcie Ładowarka Greenworks 24Vładowarka4Adualslot(G24X2UC4): Dodaj opinię »