CJ90VST WA
numer katalogowy: CJ90VSTWA / CJ90VSTWAZ
Nasza cena
(Brutto) 403.56zł
Produkt archiwalny, wycofany z oferty!
Wpisz Twoje pytanie
Twoje uwagi lub pytania:
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wpisz 4 cyfrowy kod z obrazka widocznego poniżej
kod antyspamowy
« powrót
Najważniejsze cechy produktu
UCHWYT ŻELAZKOWY, 90mm, 850-3000/min, POWER LOCK, 705W, 2,2 kg
Parametry techniczne
Moc nominalna
705 W
Częstotliwość skoków
0-850-3000 1/min
Długość skoku
20 mm
Grubość cięcia drewna
90 mm
Grubość cięcia stali
8 mm
System wymiany brzeszczotu
Beznarzędziowy
Ruch wahadłowy
4-stopniowy
Rodzaj uchwytu
żelazkowy
Ciężar
2.2 kg
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Hikoki - Koki Holdings Co. Ltd.
Shinagawa Intercity Tow A
108-6018 Tokyo
Japonia
tel. +48 915793434
Największe zalety
CJ90VST WA
WYRZYNARKA
Silnik nowej generacji przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem Beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu Elektroniczna regulacja prędkości Minimalny promień cięcia 25 mm Doskonały system odpylania 4 pozycje ruchu wahadłowego brzeszczotu Stopa pokryta zabezpieczającą warstwą niklu Wyposażenie standardowe: klucz hex, walizka