CJ160V WA
numer katalogowy: CJ160VWA / CJ160VWAZ
Nasza cena
(Brutto) 948.16zł
Produkt archiwalny, wycofany z oferty!
Wpisz Twoje pytanie
Twoje uwagi lub pytania:
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wpisz 4 cyfrowy kod z obrazka widocznego poniżej
kod antyspamowy
« powrót
Najważniejsze cechy produktu
UCHWYT ŻELAZKOWY, 165mm, 800 - 2800/min, 2,5 kg, 800W
Parametry techniczne
Moc nominalna
800 W
Częstotliwość skoków
0-800, 0-2800 1/min
Długość skoku
26 mm
Grubość cięcia drewna
160 mm
Grubość cięcia stali
10 mm
Rodzaj uchwytu
żelazkowy
Ciężar
2.5 kg
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Hikoki - Koki Holdings Co. Ltd.
Shinagawa Intercity Tow A
108-6018 Tokyo
Japonia
tel. +48 915793434
Największe zalety
CJ160V WA
WYRZYNARKA
Wyrzynarka przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem Dwa nowe tryby pracy: tryb standardowy: użytkownik może zmienić szybkość pracy ostrza swobodnie między 800 i 2800 suwów/min. Tryb AUTO "A" automatycznie zmienia prędkość pracy pod obciążeniem, ostrza między 1400 do 2800 suwów/min. Raz zwiększona prędkość do 2800 suwów/min, prędkość utrzymywana jest aż do wyłączenia urządzenia. Niska prędkość i niski poziom wibracji bez obciążenia ułatwiają rozpoczęcie cięcia na linii. Tryb Auto, jak również tryb standardowy, można wybrać w zależności od zastosowania. Niski poziom wibracji Stała kontrola prędkości. Utrzymuje stałą prędkość obrotową nawet, jak zmienia się obciążenie, co umożliwia sprawne cięcie. Oryginalny mechanizm orbitalnego ruchu ostrza Hitachi Oryginalny mechanizm orbitalnego ruchu ostrza zapewnia bardziej płynną pracę, cięcie staje się bardziej płynne. Beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu Minimalny promień cięcia 25 mm Doskonały system odpylania współpraca z odkurzaczem Stopa pokryta zabezpieczającą warstwą fluoru eliminuje opory tarcia między materiałem a urządzeniem Uchwyty w technologii soft grip Oświetlenie miejsca pracy Funkcja przedmuchu linii cięcia ułatwiająca pracę Wyposażenie standardowe: brzeszczot, klucz hex., walizka transportowa, przyłącze do odkurzacza