KR705S32
numer katalogowy: KR705S32-QS
Nasza cena
(Brutto) 339.99zł
Produkt archiwalny, wycofany z oferty!
Wpisz Twoje pytanie
Twoje uwagi lub pytania:
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wpisz 4 cyfrowy kod z obrazka widocznego poniżej
kod antyspamowy
« powrót
Najważniejsze cechy produktu
750W (KR705), 32-sztukowy zestaw akcesoriów A7216, miękka torba
Parametry techniczne
Moc nominalna
750 W
Moment obrotowy
16 Nm
Obroty biegu jałowego
0-3100 1/min
Liczba biegów
1
Liczba udarów
52700 1/min
Wiercenie w betonie
16 mm
Wiercenie w stali
13 mm
Wiercenie w drewnie
32 mm
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Wiertarka udarowa 750W z 32 akcesoriami, w miękkiej torbie
KR705S32
  • Druga rękojeść zapewnia lepszy chwyt narzędzia, wygodę oraz łatwość użytkowania
  • Funkcja udaru umożliwia efektywne wiercenie w murze
  • System odwracalnych szczotek dostarcza pełnej mocy, prędkości i moment przy obrotach w lewo
  • Ulepszona konstrukcja silnika dostarcza moc o wartości 750 W przy zachowaniu kompaktowej budowy
  • Nowy mechanizm udarowy pozwala na szybkie i efektywne wiercenie w murze (52,700 obr/min)
  • Szybkozaciskowy uchwyt 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona zapewniają mocny chwyt i łatwą wymianę akcesoriów
Specyfikacja
  • Źródło zasilania Sieciowy
  • Typ produktu Wiertarka udarowa
  • Funkcja blokady stanu włączenia Tak
  • Moc znamionowa 750 W
  • Napięcie 230 V
  • Maks. moment obrotowy 16 Nm
  • Prędkość bez obciążenia 0-3100 obr/min
  • Typ uchwytu Jednotulejowy
  • Czestość udaru 52700 ud/min
  • Wielkość uchwytu 13 mm
  • Maks. średnica wiercenia [Drewno] 32 mm
  • Maks. śr. wiercenia w stali 13 mm
  • Maks. średnica wiercenia [Mur] 16 mm
  • Obroty w lewo Tak
  • Płynna regulacja prędkości Tak
  • Druga rękojeść Tak
  • Długość przewodu zasilającego 2.5 m
  • Ilość biegów 1
W zestawie
  • 5 x wiertła do metalu HSS
  • 4 x końcówki wkrętarskie 25 mm PZ
  • Miękka torba
  • 4 x wiertła do muru
  • 4 x wiertła do drewna
  • 3 x końcówki wkrętarskie 25 mm PH
  • 3 x końcówki wkrętarskie płaskie 25 mm
  • Wiertarka udarowa 750 W
  • 4 x końcówki wkrętarskie 25 mm Torx
  • Pogłębiacz
  • Rękojeść boczna i ogranicznik głębokości
  • 3 x końcówki nasadkowe
  • Uchwyt magnetyczny na bity
Dodatkowe funkcje
Zestaw zawiera: wiertarkę udarową 750W (KR705), 32-sztukowy zestaw akcesoriów A7216, miękką torbę