BEH710SA32
numer katalogowy: BEH710SA32-QS
Nasza cena
(Brutto) 292.00zł
Dostępność »3-5 dni robocze
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Przelicz raty Podaj ilość rat:
29.20
Orientacyjna rata
miesięczna tylko:
Najważniejsze cechy produktu
710W, zestaw 32 akcesoriów, miękka torba
Parametry techniczne
Moc nominalna
710 W
Obroty biegu jałowego
0-2800 1/min
Liczba biegów
1
Liczba udarów
47600 1/min
Wiercenie w betonie
13 mm
Wiercenie w stali
13 mm
Wiercenie w drewnie
25 mm
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Wiertarka udarowa + zestaw 32 akcesoriów, miękka torba
BEH710SA32
  • Kompaktowy i lekki: zapewnia niemęczącą pracę nawet podczas długich okresów użytkowania
Dane techniczne
  • Płynna regulacja prędkości obrotów
  • Poręczna, zwarta budowa oraz dodatkowy regulowany uchwyt boczny
  • Zasilanie 230 V
  • Pobór mocy: 710 W
  • Prędkość bez obciążenia: 0-2800 min-1
  • Obroty: max rpm 2800 / min
  • Ilość biegów: 1 bieg
  • Częstotliwość nadmuchu: 47600 min-1
  • Średnica uchwytu: 13 mm
  • Max. średnica wiertła do wiercenia w drewnie: 25 mm
  • Max. średnica wiertła do wiercenia w stali: 13 mm
  • Max. średnica wiercenia w betonie: 13 mm
  • Waga (urządzenia) 1,8 kg
Dodatkowe funkcje