CP100DWA
numer katalogowy: CP100DWA
Nasza cena
(Brutto) 649.00zł
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Kupujesz więcej - kupujesz taniej!
Zapytaj nas o lepszą ofertę!
Twoje dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Dodatkowe uwagi lub pytania
Preferowana forma kontaktu
Czy chcesz być informowany o promocjach i nowościach w galerii Megamedia.pl?
« powrót
Uwagi dodatkowe »
Zarejestruj swoje narzędzie Makita i korzystaj z trzyletniej gwarancji.
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
W torbie z 1 akumulatorem (10.8V/2.0Ah) i ładowarką.
Parametry techniczne
Skoki biegu jałowego
300 1/min
Napięcie akumulatora
10 V
Pojemność akumulatora
2 Ah
Typ akumulatora
Li-Ion
Ciężar
0.73 kg
Gwarancja
12 m-ce
Największe zalety
AKUMULATOROWE NOŻYCE UNIWERSALNE 10,8 V
CP100DWA
  • Akumulatorowe nożyce uniwersalne zasilane akumulatorem 10,8 V
  • Technologia CXT - Compact Extreme Technology
  • Do użytku zarówno domowego jak i profesjonalnego
  • Wysoka moc zaspokoi potrzeby profesjonalistów (np. przy produkcji dywanów)
  • Do cięcia dywanów, kartonów oraz plastiku (jak np. płyty CD)
  • Niewielki rozmiar i waga zapewniają wysoką manewrowalność
  • Blokada włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem
  • Dostarczane w torbie usztywnianej z 1 akumulatorem BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah) i ładowarką.
Dane techniczne
  • Napięcie zasilania 10,8 V
  • Typ akumulatorów Li-ion
  • Obsługiwane akumulatory 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Prędkość obr. na biegu jałowym 300 obr./min
  • Zdolność cięcia 6 cm
  • Wymiary (długość całkowita) 272 mm