RHT36B61R
numer katalogowy: 5133004318
Nasza cena
(Brutto) 688.00zł
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Kupujesz więcej - kupujesz taniej!
Zapytaj nas o lepszą ofertę!
Twoje dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Dodatkowe uwagi lub pytania
Preferowana forma kontaktu
Czy chcesz być informowany o promocjach i nowościach w galerii Megamedia.pl?
« powrót
Najważniejsze cechy produktu
Długość ostrza 60 cm, zdolność cięcia 26 mm,
Parametry techniczne
Długość cięcia
600 mm
Prędkość skokowa
1600 1/min.
Odległość między nożami
26 mm
Napięcie akumulatora
36 V
Ciężar
2.8 kg
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Techtronic Industries GmbH
Max-Eyth-Straße 1ß
D-71364 Winnenden
Germany
tel. +48 242424004
Największe zalety
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 36 V, ostrze 60 cm
RHT36B61R
  • Mocny silnik 36 V
  • Ostrza 60 cm wykonane techniką cięcia laserowego, a następnie szlifowania diamentowego.
  • Funkcja piły i skok 26 mm.
  • 5-kierunkowa regulacja głównego uchwytu.
  • Kompatybilny z HedgeSweep (TM)
Specyfikacja
  • Bateria 0
  • Ładowarka Nie
  • Moc 36 V
  • W pudełku kartonowym
  • Długość ostrza (cm) 60
  • Zdolność cięcia (mm) 26
  • Typ ostrza Cięcie laserowe, szlifowanie diamentowe
  • Liczba obrotów na minutę 1600
  • Waga (bez baterii) [kg] 2.8
  • Masa całkowita (kg) 3.7
Dodatkowe funkcje
Długość ostrza 60 cm, zdolność cięcia 26 mm, ostrza cięte laserowo i szlifowane diamentowo, brak mechanizmu "anti-jam", obracany uchwyt, nakładka HedgeSweep(TM) w zestawie