DCMHT562N 18V (bez akumulatora i ładowarki)
numer katalogowy: DCMHT562N-XJ
Zobacz regulamin promocji »
Uwagi do promocji |
Wyślemy ten produkt dzisiaj, jeśli zamówisz go w ciągu najbliższych 4 godzin i 48 minut. |
Najważniejsze cechy produktu
Bez akumulatora i ładowarki; kartonParametry techniczne Długość cięcia 550 mm Odległość między nożami 19 mm Napięcie akumulatora 18 V Ciężar 3.2 kg Gwarancja 12 m-ce Producent