RID1801M ONE+
numer katalogowy: 5133001168
Najważniejsze cechy produktu
Bez akumulatora i ładowarkiParametry techniczne Moment dokręcania 220 Nm Obroty biegu jałowego 0-3200 1/min Liczba udarów 0-3400 1/min Mocowanie sześciokąt 1/4 cala Napięcie akumulatora 18 V Ciężar 1.2 kg Gwarancja 24 m-ce Producent
Techtronic Industries GmbH
Max-Eyth-Straße 1ß
D-71364 Winnenden Germany tel. +48 242424004
Największe zalety
Zakrętarka udarowa 18VRID1801M
Dane techniczne
Dodatkowe funkcje
Uwagi dodatkowe: Bez akumulatora i ładowarki. |
| Akcesoria dodatkowe: | Urządzenia współpracujące: |
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka
76.12
54.72
| Klienci, którzy kupili ten produkt najczęściej kupowali również: | |
| Opinie o produkcie Akumulatorowa zakrętarka udarowa Ryobi RID1801M: Dodaj opinię » | |
-- 08-07-2015 -- Robert Kupiłem zakrętarkę razem z wkrętarką,gdyż często brakuje jednego sprzętu do nawiercania... Zakrętarka dobrej jakości,może troche przesadzone są te Nm ale daje radę-przecież to nie jest klucz do kół!Trochę może brakuje biegu bez udaru np.do wiercenia...Cena jest rewelacyjna w porównaniu np.de walta,makity,a tamtym sprzętem też wiecej nie zdziałamy-baterie się liczą,a Ryobi w tej dziedzinie nie odstaje od konkurencji.Proponuję kupić baterię 4A/h,warto mieć zapas energi na dłużej,1.5A/to troche mało,ale są plusy w jej gabarytach . |