BDCHD18K - akumulator 18V/1.5Ah
numer katalogowy: BDCHD18K-QW
Nasza cena
(Brutto) 295.46zł (Oszczędzasz:74.65zł)
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Przelicz raty Podaj ilość rat:
7.40
Orientacyjna rata
miesięczna tylko:
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "Moc do każdego projektu"
Dołącz do rodziny
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
1 akumulator Li-ion 18V/1.5Ah; ładowarka; walizka
Parametry techniczne
Moment obrotowy (twarde)
40 Nm
Moment obrotowy (miękkie)
17.5 Nm
Liczba biegów
2
Obroty biegu jałowego
0-360; 0-1400 1/min
Liczba udarów
21000 1/min
Wiercenie w betonie
10 mm
Wiercenie w stali
10 mm
Wiercenie w drewnie
25 mm
Zakres uchwytu
1 - 10 mm
Napięcie akumulatora
18 V
Pojemność akumulatora
1.5 Ah
Typ akumulatora
Li-Ion
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Wiertarko-wkrętarka Li-Ion 18V z udarem, w walizce
Numer kat. BDCHD18K
Wydajna wiertarko-wkrętarka z udarem jest niezbędnym elementem w zestawie narzędzi dla każdego majsterkowicza. Akumulatorowa wkrętarka 18 V od BLACK+DECKER zapewnia prędkość, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac wiertarskich i wkrętarskich w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne, a dzięki funkcji udaru także w murze. 10-pozycyjne sprzęgło i 2-biegowa płynna regulacja prędkości obrotowej zapewnia wydajne wiercenie i wkręcanie z precyzją, podczas gdy kompaktowa i lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas pracy w miejscach trudno dostępnych. Część rodziny BLACK+DECKER o napięciu 18V w technologii litowo-jonowej. Jeden system akumulatorowy, niekończące się możliwości.
  • Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
  • Funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze
  • Dioda LED dla oświetlenia pola pracy
  • Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
  • Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
  • Walizka do wygodnego przechowywania narzędzia i akcesoriów
Specyfikacja produktu
  • ŹRÓDŁO ZASILANIA Akumulatorowy
  • TYP PRODUKTU Wiertarka udarowa
  • MOC ZNAMIONOWA 18 V
  • TYPY AKUMULATORÓW Li-Ion
  • POJEMNOŚĆ AKUMULATORA 1.5 Ah
  • MAKS.MOMENT OBROTOWY 40 Nm
  • PRĘDKOŚĆ BEZ OBCIĄŻENIA 0-360/0-1400 obr/min
  • CZESTOŚĆ UDARU 21,000 ud/min
  • TYP UCHWYTU Dwutulejowy
  • LICZBA USTAWIEŃ MOMENTU OBROTOWEGO 11
  • SPRZĘGŁO MOMENTU OBROTOWEGO Tak
  • AKUMULATOR W ZESTAWIE 1
  • WIELKOŚĆ UCHWYTU 10 mm
  • MAKS. ŚREDNICA WIERCENIA [DREWNO] 25.0 mm
  • MAKS. ŚR. WIERCENIA W STALI 10 mm
  • MAKS. ŚREDNICA WIERCENIA [MUR] 10.0 mm
  • MIĘKKI UCHWYT No
  • WALIZKA TRANSPORTOWA Tak
  • TYP ŁADOWARKI Ładowarka 400mA
  • CZAS ŁADOWANIA 3.0 godz.
  • CIŚNIENIE AKUSTYCZNE 88.7 dB(A)
  • CIŚNIENIE DŹWIĘKU 99.7 dB(A)
  • WIBRACJE <0.45 m/s2
Dodatkowe funkcje
18V/1.5Ah Li-Ion, 1 akum., 2 biegi, 0-360/0-1400 obr/min., udar, 10 ustawień momentu obrotowego, 17.5/40 Nm, dioda LED, ładowarka 400 mA, walizka