EGBL108KB
numer katalogowy: EGBL108KB-QW
Najważniejsze cechy produktu
10,8V/1.3Ah, Li-Ion, 2 akum, max.mom.obr. 12/24 Nm, walizkaParametry techniczne Moment obrotowy (twarde) 24 Nm Moment obrotowy (miękkie) 12 Nm Napięcie akumulatora 10.8 V Pojemność akumulatora 1.3 Ah Typ akumulatora Li-Ion Liczba biegów 1 Obroty biegu jałowego 0-600 1/min Wiercenie w stali 10 mm Wiercenie w drewnie 25 mm Zakres uchwytu 1 - 10 mm Obroty P/L tak Gwarancja 24 m-ce Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein Germany |
Największe zalety
Wiertarko-wkrętarka 10,8V Li-Ion Ultra CompactEGBL108KB
Zastosowanie
Dane techniczne
Dodatkowe funkcje
10,8V/1.3Ah, Li-Ion, 2 akum, 0-600 obr/min, max.mom.obr. 12/24 Nm, 11 ustaw.mom.obr, 3-godz.ładow, walizka transportowa