Megamajster.pl > Amatorskie > Narzędzia akumulatorowe > Wiertarko-wkrętarki > BDCDC18KB - 2 akumulatory 18V/1.5Ah
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker  produkt w promocji
BDCDC18KB - 2 akumulatory 18V/1.5Ah
numer katalogowy: BDCDC18KB-QW
Nasza cena
(Brutto) 319.87zł (Oszczędzasz:196.98zł)
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Szczegóły »
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "Moc do każdego projektu"
Dołącz do rodziny
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory 18V/1.5Ah; ładowarka; walizka
Parametry techniczne
Moment obrotowy (twarde)
30 Nm
Moment obrotowy (miękkie)
10.3 Nm
Napięcie akumulatora
18 V
Pojemność akumulatora
1.5 Ah
Typ akumulatora
Li-Ion
Liczba biegów
1
Obroty biegu jałowego
0-650 1/min
Wiercenie w stali
10 mm
Wiercenie w drewnie
25 mm
Zakres uchwytu
1 - 10 mm
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Wiertarko-wkrętarka Li-Ion 18 V
BDCDC18KB
  • Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
  • Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
  • Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
Wyposażenie standardowe
  • Ładowarka 400 mA
  • 2 x akumulator
  • Walizka
Dane techniczne
  • Napięcie zasilania 18 V
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Pojemność akumulatora 1.5 Ah
  • Wielkość uchwytu 1-10 mm
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie 25 mm
  • Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm
  • Prędkość bez obciążenia 0-650 obr/min
  • Maks. moment obrotowy 10.3/30 Nm
Dodatkowe funkcje
18.0V/1.5Ah, Li-Ion, 2 akum.,0-650 obr./min., 10 ustawień momentu obrotowego, dioda LED, ładowarka 400mA, walizka