Megamajster.pl > Amatorskie > Narzędzia akumulatorowe > Wiertarko-wkrętarki > BDCDC18BAFC - 2 akumulatory 18V/1.5Ah + 80 akcesoriów
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker  najczęściej sprzedawany, top  produkt w promocji
BDCDC18BAFC - 2 akumulatory 18V/1.5Ah + 80 akcesoriów
numer katalogowy: BDCDC18BAFC-QW
Nasza cena
(Brutto) 481.63zł (Oszczędzasz:90.32zł)
Wysyłka »Natychmiast
Stan magazynu: > 1-2 szt.
Darmowa dostawa
Wpisz Twoje pytanie
Twoje uwagi lub pytania:
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wpisz 4 cyfrowy kod z obrazka widocznego poniżej
kod antyspamowy
« powrót
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "Moc do każdego projektu"
Dołącz do rodziny
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
(!)Uwagi do promocji
Promocja! Obowiązuje do odwołania.
Wyślemy ten produkt dzisiaj, jeśli zamówisz go w ciągu najbliższych 7 godzin i 26 minut.
* przy płatności: za pobraniem, kartą, PayPal
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory Li-ion 18V/1.5Ah; ładowarka, 80 akcesoriów;walizka
Parametry techniczne
Moment obrotowy (twarde)
30 Nm
Moment obrotowy (miękkie)
10.3 Nm
Napięcie akumulatora
18 V
Pojemność akumulatora
1.5 Ah
Typ akumulatora
Li-Ion
Liczba biegów
1
Obroty biegu jałowego
0-650 1/min
Wiercenie w stali
10 mm
Wiercenie w drewnie
25 mm
Zakres uchwytu
1 - 10 mm
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Wiert.-wkręt. 18V, 2 aku., szybka ładowarka, 80 akcesoriów, mocna walizka
BDCDC18BAFC
Zawartość:
  • 1-biegowa wiertarko-wkrętarka BDCDC18 18V
  • 2 x akumulator wsuwany Li-Ion 1.5Ah
  • Szybka ładowarka 1A
  • 1 x uchwyt magnetyczny do bitów
  • 8 x końcówki nasadkowe (4,5,6,7,8,9,10,11,12mm)
  • 6 x końcówki wkrętarskie 25 mm sześciokątne (Hex3,4,5)
  • 8 x końcówki wkrętarskie 25 mm płaskie (Slot4,6,7.2)
  • 9 x końcówki wkrętarskie 25 mm Torx (Star10,15,20,25,30)
  • 13 x końcówki wkrętarskie 25 mm PZ (PZ0,1,2,3)
  • 15 x końcówki wkrętarskie 25 mm PH (PH0,1,2,3)
  • 4 x wiertła do muru(5,6,7,8mm)
  • 5 x wiertła do drewna z końcówką pilotującą (3,4,5,6,8mm)
  • 11 x wiertła do metalu HSS (2.5,3,3.5,4,4.5,5,6,7,8mm)
Dodatkowe funkcje
Wiertarko-wkrętarka Li-Ion 18 V
BDCDC18
  • Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
  • Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
  • Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
Dane techniczne
  • Napięcie zasilania 18 V
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Pojemność akumulatora 1.5 Ah
  • Wielkość uchwytu 1-10 mm
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie 25 mm
  • Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm