Akumulatorowa ukośnica DeWalt  produkt w promocji
DCS777T2 FLEXVOLT - 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah
numer katalogowy: DCS777T2-QW
Nasza cena
(Brutto) 3969.03zł (Oszczędzasz:838.43zł)
Dostępność »Dostępny
Darmowa dostawa
Kupujesz więcej - kupujesz taniej!
Zapytaj nas o lepszą ofertę!
Twoje dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Dodatkowe uwagi lub pytania
Preferowana forma kontaktu
Czy chcesz być informowany o promocjach i nowościach w galerii Megamedia.pl?
« powrót
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "DeWALT XL FLEXVOLT"
Moc bez ograniczeń, Swoboda bez kabla
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah; ładowarka
Parametry techniczne
Obroty biegu jałowego
6300 1/min
Średnica tarczy
216 mm
Otwór wewn. tarczy
30 mm
Zakres cięcia (90°)
270 x 62 mm
Zakres cięcia (45°)
190 x 48 mm
Regulacja kąta
50/50 °
Regulacja pochylenia
48 °
Napięcia akumulatora
54 V
Pojemność akumulatora
2.0 Ah
Typ akumulatora:
Li-Ion
Ciężar
14 kg
Gwarancja
12 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
ul. Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Akumulatorowa pilarka ukosowa 54V FLEXVOLT 216mm
DCS777T2
  • Wskaźnik linii cięcia XPS pozwala na szybkie i dokładne cięcie materiału obrabianego
  • Ulepszony system odsysania pyłu
  • Precyzyjnie wykonany korpus i prowadnice gwarantują dużą dokładność
  • Zaznaczone kąty ukosowe 15°, 22,5°, 30°, 45° oraz szybkie aretowanie kątów do 50°
  • Lewa przykładnia boczna ze skalą do podparcia materiału
  • Wbudowany system podparcia do obróbki wyjątkowo dużych materiałów
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  • tarcza pilarska z zębami z węglików spiekanych
  • klucz montażowy do tarczy
  • zacisk materiału
  • ładowarka wielonapięciowa XR
  • 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah
Dane techniczne
  • Napięcie 54 V
  • Prędkość obrotowa piły 6300 obr/min
  • Średnica piły 216 mm
  • Średnica otworu piły 30 mm
  • Maks. kąt odchylenia od pionu 48 °
  • Maks. ukos (w prawo / w lewo) 50/50 °
  • Zakres cięcia przy 90°/45° (szer. x wys.) 173 x 62 mm
  • Zakres cięcia przy 90°/90° (szer. x wys.) 270 x 62 mm
  • Zakres cięcia przy 90°/90° (szer. x wys.) 270 x 60 mm
  • Zakres cięcia przy 45°/90° (szer. x wys.) 189 x 62 mm
  • Zakres cięcia przy 45°/90° (szer. x wys.) 190 x 60 mm
  • Zakres cięcia przy 90°/45° (szer. x wys.) 270 x 48 mm
  • Zakres cięcia przy 45°/45° (szer. x wys.) 190 x 48 mm
  • Maks. głęb. cięcia (pilarki) 80 mm
  • Masa 14,0 kg
  • Głębokość 550 mm
  • Długość 490 mm
  • Wysokość 590 mm
Dodatkowe funkcje
Pilarka ukosowa FLEXVOLT 216mm + ładowarka wielonapięciowa XR i 2 akumulatory Li-Ion XR FLEXVOLT 54V (wskaźnik linii cięcia XPS, prędkość 6300 obr/min, maks. kąt pochylenia 48°)
Uwagi dodatkowe:
Zdjęcie poglądowe
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami naszych promocji:
zdjęcie produktu "FLEXVOLT ADVANTAGE"
DO 77% WIĘCEJ MOCY Regulamin promocji »
zdjęcie produktu "NOWY WYMIAR BEZPRZEWODOWEJ MOCY POWERSTACK"
PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ XR 18V Regulamin promocji »
zdjęcie produktu "LANYARD READY"
Zabezpieczenie narzędzie na wypadek jego upadku. Regulamin promocji »
zdjęcie produktu "ZMIANA ZACZYNA SIĘ TUTAJ"
Odkryj nowy system POWERSHIFT Regulamin promocji »
zdjęcie produktu "Wskocz na tor Silverstone z DEWALT"
Akcesoria dodatkowe: Urządzenia współpracujące:
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka
Klienci, którzy kupili ten produkt najczęściej kupowali również:
Lampa akumulatorowa DeWalt DCL079 18V (bez akumulatora i ładowarki)