Akumulatorowa piła szablasta DeWalt  produkt w promocji
DCS389X2 BRUSHLESS FLEXVOLT - 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/9.0-3.0Ah
numer katalogowy: DCS389X2-QW
Nasza cena
(Brutto) 2390.00zł (Oszczędzasz:920.55zł)
Wysyłka »Natychmiast
Stan magazynu: > 3 szt.
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Szczegóły »
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "DeWALT XL FLEXVOLT"
Moc bez ograniczeń, Swoboda bez kabla
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
(!)Uwagi do promocji
Promocja! Obowiązuje do odwołania.
Wyślemy ten produkt dzisiaj, jeśli zamówisz go w ciągu najbliższych 12 godzin i 29 minut.
* przy płatności: za pobraniem, kartą, PayPal
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/9.0-3.0Ah; ładowarka; kufer TSTAK
Parametry techniczne
Częstotliwość skoków
3000 1/min
Długość skoku
29 mm
Napięcie akumulatora
54 V
Pojemność akumulatora
3 Ah
Typ akumulatora
Li-Ion
Ciążar
3.54 kg
Gwarancja
12 m-ce
Opakowanie
walizka TSTAK
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
ul. Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
PILARKA SZABLASTA 54V XR FLEXVOLT
DCS389T2
  • 54v XR FLEXVOLT, moc przewodu
  • Silnik bezszczotkowy zapewnia moc, wydłużony czas pracy, niezawodność i trwałość
  • Inteligentny spust o zmiennej prędkości i wyłącznik blokady
  • Dwupozycyjny zacisk ostrza umożliwia cięcie równo z powierzchnią i zwiększa wszechstronność
  • Bezkluczowy zacisk dźwigniowy do wymiany ostrza bez użycia narzędzi
  • Obrotowy but z otwartą górą zapewnia wysoką stabilność i widoczność podczas cięcia
  • Dioda LED dla lepszej widoczności linii cięcia
  • Ergonomiczna rękojeść z gumową osłoną zapewniającą najwyższy komfort
SPECYFIKACJA
  • Prędkość 0-3000
  • Długość skoku bezszczotkowego 29 mm
  • Maks. Wydajność cięcia [PVC] 160 mm
  • Waga 3,54 kg
Zawiera
  • (1) Szybka ładowarka wielonapięciowa
  • (1) Kufer transportowy T-STAK
  • (1) 2x DEWALT 18/54 XR FLEXVOLT Akumulator 9.0Ah
Dodatkowe funkcje
54V FV pilarka szablowa 2 aku 9AH. XR FLEXVOLT PO PROSTU JEST LEPSZY. Pilarka szablasta DCS389 54V ma do 19% więcej mocy * w przypadku użycia z akumulatorem 9 Ah niż DCS388. Przy prędkości bez obciążenia 3000 ściegów / min. Ta piła zapewnia moc przewodowej piły szablastej z przenośnością i wygodą akumulatorowego dzięki naszej rewolucyjnej technologii DEWALT XR FLEXVOLT. * Produkty testowane w kontrolowanych warunkach w celu pomiaru mocy. Wzrost mocy porównuje szczytową moc DCS389 z DCB547 i DCS388 z DCB546
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami naszych promocji:
zdjęcie produktu "FLEXVOLT ADVANTAGE"
DO 77% WIĘCEJ MOCY Regulamin promocji »
zdjęcie produktu "NOWY WYMIAR BEZPRZEWODOWEJ MOCY POWERSTACK"
PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ XR 18V Regulamin promocji »