RY36B60B
numer katalogowy: 5133005912
Nasza cena
(Brutto) 1098.00zł
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Szczegóły »
Najważniejsze cechy produktu
Akumulator 6.0 Ah 36 V High Energy
Parametry techniczne
Zastosowanie
AMATORSKIE
Rodzaj
Li-Ion
Napięcie
36 V
Pojemność
6 Ah
Producent
Techtronic Industries GmbH
Max-Eyth-Straße 1ß
D-71364 Winnenden
Germany
tel. +48 242424004
Największe zalety
  • Idealnie nadaje się do najcięższych i najbardziej wymagających prac
  • 4-stopniowy wskaźnik LED pokazuje, ile pozostało mocy
  • Wbudowany nylonowy uchwyt ułatwia wyjmowanie oraz przenoszenie akumulatora
Dane techniczne
  • Napięcie/Moc 36V
  • Pojemność akumulatora [Ah] 6.0
  • Typ akumulatora Li-ion
  • Waga (kg) 1.82
  • Kod EAN 4892210203090
  • Napięcie/Moc 36V
  • Numer Artykułu 5133005912
  • W zestawie Ponad 75% karton z recyklingu
Dodatkowy opis
Opinie o produkcie Akumulator Ryobi RY36B60B: Dodaj opinię »
Nikt nie dodał jeszcze opini dla tego produktu - bądź pierwszy!
» Dodaj opinię o tym produkcie (ukryj formularz)
Imię i nazwisko lub nick:
Adres email:
Opinia:
Wpisz w pole poniżej 4 cyfrowy kod widoczny na obrazku:
antyspam image
INFOLINIA:71 780 77 77
Nowy Klient
Twój koszyk
1. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu UH014GZ BRUSHLESS XGT 40Vmax Makita Usuń
2. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu DUH606Z BRUSHLESS Makita Usuń
3. Frez uniwersalny FREZ UNIWERSALNY 3.2mm - 3szt (561) Dremel Usuń
4. Talerz podporowy Talerz szlifierski 150 mm do ES 7700 / DSX 150 Metabo Usuń
5. Tarcza tnąca TARCZA TNĄCA SZMERGIEL 24/0.64mm - 36szt (409) Dremel Usuń
6. Zaciski FSN OFA 32 KIT 800 Bosch Usuń
7. Frez szybkotnący FREZ SZYBKOTNĄCY STOŻEK 3.2mm - 2szt (118) Dremel Usuń
8. Frez szybkotnący FREZ SZYBKOTNĄCY STOŻEK 6.4mm - 2szt (125) Dremel Usuń