RY36B60B
numer katalogowy: 5133005912
Nasza cena
(Brutto) 1098.00zł
Dostępność »3-5 dni robocze
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Szczegóły »
Najważniejsze cechy produktu
Akumulator 6.0 Ah 36 V High Energy
Parametry techniczne
Zastosowanie
AMATORSKIE
Rodzaj
Li-Ion
Napięcie
36 V
Pojemność
6 Ah
Producent
Techtronic Industries GmbH
Max-Eyth-Straße 1ß
D-71364 Winnenden
Germany
tel. +48 242424004
Największe zalety
  • Idealnie nadaje się do najcięższych i najbardziej wymagających prac
  • 4-stopniowy wskaźnik LED pokazuje, ile pozostało mocy
  • Wbudowany nylonowy uchwyt ułatwia wyjmowanie oraz przenoszenie akumulatora
Dane techniczne
  • Napięcie/Moc 36V
  • Pojemność akumulatora [Ah] 6.0
  • Typ akumulatora Li-ion
  • Waga (kg) 1.82
  • Kod EAN 4892210203090
  • Napięcie/Moc 36V
  • Numer Artykułu 5133005912
  • W zestawie Ponad 75% karton z recyklingu
Dodatkowy opis
Opinie o produkcie Akumulator Ryobi RY36B60B: Dodaj opinię »
Nikt nie dodał jeszcze opini dla tego produktu - bądź pierwszy!
» Dodaj opinię o tym produkcie (ukryj formularz)
Imię i nazwisko lub nick:
Adres email:
Opinia:
Wpisz w pole poniżej 4 cyfrowy kod widoczny na obrazku:
antyspam image
INFOLINIA:71 780 77 77
Nowy Klient
Twój koszyk
1. Niwelator laserowy NL740G DIGITAL + statyw SJJ1 + łata LS-24 Nivel System Usuń
2. Spawarka inwertorowa JET TIG II TOWER AC/DC 400A IGBT PFC +chłodnica +wózek +uchwyt PARKER SGT18SC Welder Fantasy Usuń
3. Szlifierka oscylacyjna Delta BEW230K Black&Decker Usuń
4. Zestaw uchwytów zaciskowych ZESTAW UCHWYTÓW ZACISKOWYCH - 5szt (4485) Dremel Usuń
5. Sprężarka GK 420-2.2/200 Walter Usuń
6. Zestaw bitów Zestaw 32 bity 25 mm HiKOKI (dawniej Hitachi) Usuń
7. Spawarka inwertorowa MegaTig 400DC +chwyt T5W +chłodnica +wózek Welder Fantasy Usuń
8. Spawarka inwertorowa JET TIG II TOWER AC/DC 500A IGBT PFC +chłodnica +wózek +uchwyt ARC T5W 4m Welder Fantasy Usuń
9. Niwelator laserowy MC-1D Magnets + NL720 DIGITAL + statyw SJJ32 i łata LS-24 Nivel System Usuń
10. Bit długi Extreme Impact FlexTorq Ph2 57 mm - 2 sztuki DeWalt Usuń
11. Podpórka rolkowa Podpórka rolkowa do DE7023 /DE7033 DeWalt Usuń
12. Złączka Złączka wtykowa Euro gwint wewn. 3/8 cala Metabo Usuń
13. Szybkozłącze Szybkozłącze Euro z tulejką 13 mm (luzem) Metabo Usuń
14. Zestaw bitów Zestaw 31 bitów HiKOKI (dawniej Hitachi) Usuń
15. Zestaw bitów Zestaw 11 bitów HiKOKI (dawniej Hitachi) Usuń
16. Kompresor HC20i-Twin Scheppach Usuń
17. Stolik regulowany składany RWB02 Ryobi Usuń
18. Sprężarka GK 880-5.5/500 Walter Usuń
19. Sprężarka GK 420-2.2/50 A Walter Usuń
20. Zestaw tarcz tnących ZESTAW TARCZ SCLIC - 5 TARCZ DO CIĘCIA 38/0.75mm (SC409) Dremel Usuń
21. Szybkozłącze Szybkozłącze Euro gwint wewn. 3/8 cala Metabo Usuń
22. Siewnik uniwersalny Siewnik uniwersalny XL Gardena Usuń
23. Niwelator optyczny EL-32 + statyw SJJ1 + łata TS-5 Nivel System Usuń
24. Taśma szlifierska MAX Taśma do szlifowania i wiercenia MAX (408DM) Dremel Usuń
25. Szybkozłącze Szybkozłącze Euro z tulejką 6 mm (luzem) Metabo Usuń
26. Sprężarka VGK 880-5.5/270 Walter Usuń
27. Sprężarka GK 530-3.0/100 Walter Usuń
28. Sprężarka GK 530-3.0/270 Walter Usuń
29. Ładowarka CH-5 Nivel System Usuń
30. Sprężarka GK 420-2.2/50 Walter Usuń
31. Szybkozłącze Szybkozłącze Euro gwint zewn. 1/4 cala Metabo Usuń
32. Sprężarka GK 630-4.0/270 Walter Usuń
33. Półautomat spawalniczy PULSEMIG 250P/1 250A inwerterowy 3w1 Welder Fantasy Usuń
34. Zestaw bitów Zestaw 18 bitów 75 mm HiKOKI (dawniej Hitachi) Usuń