UN460WDZ
numer katalogowy: UN460WDZ
Nasza cena
(Brutto) 762.05zł (Oszczędzasz:55.9zł)
Dostępność »3-5 dni robocze
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
produkt jest już wśród porównywanych Do porównania
10 produktów
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Szczegóły »
Uwagi dodatkowe »
Zarejestruj swoje narzędzie Makita i korzystaj z trzyletniej gwarancji.
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
Bez akumulatora i ładowarki
Parametry techniczne
Długość cięcia
460 mm
Prędkość skokowa
3600 1/min.
Napięcie akumulatora
12 V
Ciężar
2.8 kg
Gwarancja
12 m-ce
Największe zalety
AKUM. NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU NA WYSIĘGNIKU 12 V max CXT
UN460WDZ
  • Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane akumulatorem Li-Ion 12 V max CXT
  • Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
  • Idealne do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów
  • Wysoka częstotliwość skoków zapewniająca gładkie i wydajne przycinanie
  • Przycisk blokady włącznika dostępny z obu stron narzędzia
  • Osłona akumulatora, chroniąca go przed przypadkowym uderzeniem
  • Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki
Specyfikacja techniczna
  • Napięcie zasilania: 12 V max (10,8 V)
  • Typ akumulatorów: Li-ion
  • Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Częstotliwość skoków: 3600 /min
  • Długość ostrza: 46 cm
  • Wymiary (długość całkowita): 1889 - 2511 mm