>
Akumulatorowa ukośnica DeWalt  produkt w promocji
DCS781X2 BRUSHLESS FLEXVOLT - 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/9.0-3.0Ah
numer katalogowy: DCS781X2-QW
Nasza cena
(Brutto) 5979.19zł Oszczędzasz:1298.11zł
Kupuj na raty... z domu!
149
Orientacyjna rata
miesięczna tylko:
* przez okres 12 miesięcy
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "DeWALT XL FLEXVOLT"
Moc bez ograniczeń, Swoboda bez kabla
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/9.0-3.0Ah; ładowarka; karton
Parametry techniczne
Obroty biegu jałowego
3800 1/min
Średnica tarczy
305 mm
Otwór wewn. tarczy
30 mm
Zakres cięcia (90°)
303 x 110 mm
Zakres cięcia (45°)
212 x 76 mm
Regulacja kąta
50/60 °
Regulacja pochylenia
49/49 °
Napięcia akumulatora
54 V
Pojemność akumulatora
3 Ah
Typ akumulatora:
Li-Ion
Ciężar
23.2 kg
Gwarancja
12 m-ce
Największe zalety
Pilarka tarczowa/ukośnica 305 mm, 54V FlexVolt
DCS781X2
  • ukośnica DCS781 zasilana jest 1 akumulatorem 54V FlexVolt może być stosowana tam gdzie nie ma zasilania sieciowego,
  • pilarka DCS781 wyposażona jest w tarczę o średnicy 305mm z otworem 30mm,
  • duża, przesuwna prowadnica oporowa daje doskonałe podparcie materiału przy dowolnych cięciach,
  • poziomo ustawione szyny prowadzące z tulejami wykonanymi z brązu gwarantują bardzo dużą dokładność cięcia przedmiotów aż do szerokości 345mm,
  • konstrukcja tej pilarki pozwala na cięcie z równie dużą precyzją zarówno przedmiotów o małych rozmiarach (listwy, kątowniki itp...) jak elementów o rozmiarach 110 x 303mm (belki czy profile słupowe),
  • doskonała kontrola pyłu i odrzut wiórów z dala od miejsca pracy,
  • pilarka DCS781 zastąpiła pilarkę DHS780,
  • w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 9,0Ah DCB547 i ładowarką, pakowana w kartonie
Dane techniczne
  • źródło zasilania: akumulator Li-Ion
  • napięcie: 54 V
  • prędkość obrotowa bez obciążenia: 3800 obr/min
  • średnica tarczy: 305 mm
  • średnica otworu tarczy: 30 mm
  • maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 49° / 49°
  • maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 50° / 60°
  • zakres cięcia przy 90°/45° (szerokość x wysokość) 211 x 112 mm lub 244 x 76 mm
  • zakres cięcia przy 90°/90° (szerokość x wysokość) 303 x 110 mm lub 345 x 76 mm
  • zakres cięcia przy 45°/90° (szerokość x wysokość) 268 x 63 mm lub 345 x 44 mm
  • zakres cięcia przy 45°/45° (szerokość x wysokość) 212 x 76 mm
  • waga: 23,2 kg
  • wymiary (długość x szerokość x wysokość): 770 x 470 x 396 mm
Wyposażenie
  • 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/9.0-3.0Ah
  • ładowarka
  • wysokiej jakości tarcza pilarska 60 zębów, średnica 305 mm
  • klucz do montażu tarczy
  • worek na pył
  • zacisk materiału
  • karton
Dodatkowy opis
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami naszych promocji:
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "FLEXVOLT ADVANTAGE"
DO 77% WIĘCEJ MOCY Regulamin promocji »
PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ XR 18V Regulamin promocji »