>
Akumulatorowa ukośnica DeWalt  produkt w promocji
DCS727T2 BRUSHLESS FLEXVOLT - 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah
numer katalogowy: DCS727T2-QW
Nasza cena
(Brutto) 5173.53zł Oszczędzasz:1105.62zł
Kupuj na raty... z domu!
129
Orientacyjna rata
miesięczna tylko:
* przez okres 12 miesięcy
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "DeWALT XL FLEXVOLT"
Moc bez ograniczeń, Swoboda bez kabla
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah; ładowarka; torba
Parametry techniczne
Obroty biegu jałowego
4300 1/min
Średnica tarczy
250 mm
Otwór wewn. tarczy
30 mm
Zakres cięcia (90°)
305 x 77 mm
Zakres cięcia (45°)
210 x 50 mm
Regulacja kąta
60/50 °
Regulacja pochylenia
49 °
Napięcia akumulatora
54 V
Pojemność akumulatora
2.0 Ah
Typ akumulatora:
Li-Ion
Ciężar
20.5 kg
Gwarancja
12 m-ce
Największe zalety
54V XR FLEXVOLT PILARKA UKOSOWA 250mm
DCS727T2
  • Duża, przesuwna prowadnica oporowa daje doskonałe podparcie materiału przy dowolnych cięciach
  • Linearne, 32 milimetrowe i horyzontalne szyny z łożyskami kołkowymi zapewniają maksymalną precyzję podczas cięcia materiałow, do 305 mm szerokości
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE
  • Zacisk
  • Ładowarka
  • 2 akumulatory FLEXVOLT 18-54V/6.0-2.0Ah
DANE TECHNICZNE
  • Pojemność akumulatora 54 Ah
  • Technologia akumulatorów Li-Ion
  • Prędkość obrotowa piły 4300 obr/min
  • Średnica tarczy 250 mm
  • Średnica otworu tarczy 30 mm
  • Zakres cięcia przy 90°/45° (szer. x wys.) - 305 x 50 mm
  • Zakres cięcia przy 45°/90° (szer. x wys.) - 210 x 77 mm
  • Zakres cięcia przy 45°/45° (szer. x wys.) - 210 x 50 mm
  • Masa 20.5 kg
Dodatkowe funkcje
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami naszych promocji:
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "FLEXVOLT ADVANTAGE"
DO 77% WIĘCEJ MOCY Regulamin promocji »
PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ XR 18V Regulamin promocji »